Cortizo hliníkové systémy
pro architekturu

ALUCAD Bohemia výhradní distributor CORTIZO

ALUCAD Bohemia je výhradním distributorem systémových hliníkových profilů CORTIZO pro Českou republiku. Nabízíme komplexní sortiment hliníkových systémů pro závěsná okna a dveře, posuvná okna a dveře, zábradlí, fasády, světlíky a verandy atd.

Hliníkové profily Cortizo

Společnost CORTIZO se etablovala na trhu jako lídr hliníkových systémů pro architekturu a stavebnictví a to hlavně díky své rozhodující strategii investování do výzkumu a vývoje, což jí umožnilo vytvořit více než 50 systémů oken, fasád a systémů protisluneční ochrany poslední generace.

Vytváříme okna a fasády na míru pro každý architektonický projekt. Naše kreativita nám umožňuje esteticky a funkčně reagovat na každý požadavek ohledně stylu.

Vlastní dynamickou tvořivost využíváme k vytváření příjemných obytných prostor s důrazem na kvalitu.

Společnost CORTIZO svým působením zastřešuje apartmány, obytné domy, hotely, kanceláře, obchodní centra, univerzity, specializované prodejny, muzea, ale i architektonické projekty všeho druhu.

CORTIZO disponuje nejprestižnějšími certifikáty kvality dostupnými na současném trhu:

 • Qualicoat,
 • Sea-Side,
 • Qualideco,
 • Ewaa-Euras,
 • ISO 9001,
 • DIT.

Certifikace kvality je pro společnost CORTIZO jedna ze základních podmínek odpovědné prezentace na trhu. Proto zřídila Technologické centrum CORTIZO, které má k dispozici 6 zkušebních laboratoří, kde testuje všechny systémy oken, dveří a lehkých fasád.

 • Zkušebna PVO (Průvzdušnost, Vodotěsnost a Odolnost proti větru)
 • Zkušebna tepelné propustnosti
 • Akustická zkušebna
 • Mechanická zkušebna
 • Zkušebna odolnosti vůči vodorovné zátěži a jejího dopadu pro lehké fasády
 • Zkušebna odolnosti vůči nárazu větru pro lamely protisluneční ochrany a žaluzie

Zkušební laboratoř Technologického centra CORTIZO je certifikována společností ENAC (Národní akreditační společnost autorizovaná Ministerstvem Průmyslu Španělska) s akreditačním číslem: 786/Le1621 a laboratoří registrovanou Evropskou komisí pro politiku stavebních výrobků s číslem NB2242.

Akustická izolace

V oddělení výzkumu a vývoje bylo navrženo více než 50 exkluzivních systémů oken, fasád a systémů protisluneční ochrany, které minimalizují vnější hluk a zajišťují pohodlí a soukromí domova.

Lídr v tepelné izolaci

Zavírací prvky Cortizo optimalizují spotřebu energií každé domácnosti. Jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, aby vytvořili izolační bariéru, která maximalizuje úspory na vytápění a klimatizaci.

Řada CC-Canal CORTIZO

Univerzální atraktivní produkty vyšší třídy.

V rámci své rozsáhlé nabídky vytvořila firma CORTIZO řadů výrobků výhradně orientovaných na trhy vyšší třídy - Canal CORTIZO.

Canal CORTIZO je schopen splňovat nejnáročnější požadavky trhu, zahrnuje v sobě vlastní hliníkové profily, těsnění a kování moderního a elegantního designu.

Pocit odpovědnosti

V našich výrobních procesech používáme bezpečné produkty a suroviny zabraňující rizikům pro životní prostředí jak při zpracování, tak i dopravě.

CORTIZO Recycling má 2100 sběrných míst strategicky umístěných tak, aby byl výrobní cyklus hliníku 100% uzavřený jeho opětovným použitím a recyklací.

CORTIZO LAB

Pro usnadnění práce všech zúčastněných na projektu, vyvinula společnost CORTIZO nástroj CORTIZO LAB. Softwarovou on-line aplikaci, která slouží jako virtuální zkušební laboratoř pro testování požadavků stanovených ve stavebních předpisech.

CORTIZO LAB umožňuje získat automaticky a on-line výsledky zkoušek a následnou klasifikaci všech systémů s ohledem na jejich tepelné i akustické vlastnosti, prodyšnost, vodotěsnost, odolnost vůči větru a mikroventilaci, jakož i mechanické výpočty pro zatížení větrem a sněhem.
Kontakty

ALUCAD Bohemia, s.r.o.

ul. Hradecká
533 52 Staré Hradiště

web: www.cortizo.cz

Podrobné kontaktní informace naleznete na www.alucad.cz - externí odkaz.

Napište nám

Chcete získat podrobnější informace? Chcete nám zaslat Vaši poptávku? Neváhejte! Vyplněte tento komunikační formulář a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

 1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.